Rockhouse Festiwal

I pula – 49zł – przedsprzedaż
II pula – 60zł – bramka

Artyści (kliknij i posłuchaj)

Partnerzy

Zapraszamy na Rockhouse Festiwal

Wszystko zaczęło się od zderzenia dwóch indywidualistów – dwóch osobowości, które chciały czegoś więcej w krakowskim muzycznym świecie. Chciały stworzyć coś co w pewnym sensie “wskrzesi” rockandroll`a. 

Ideą było proste założenie, że możemy wspólnie bawić się podczas koncertów i to bez żadnych podziałów na fanów jednych czy drugich. To znakomita okazja do poznania się. Do zbudowania nowych relacji muzyczno artystycznych – do powstania nowych przyjaźni. A przede wszystkim do przeżywania pod sceną dobrej muzyki samej w sobie na żywo.

Damian i Kuba. Dwóch gości, którzy stwierdzili, że warto skonfrontować swoje pomysły. Damian na co dzień prowadzi i kreatywnie zarządza salami prób i eventowym klubem Rockhouse Studio. Patron lokalnych zespołów i człowiek renesansu. Z zamiłowania koszykarz. Kuba to muzyk, tekściarz, bloger, a przede wszystkim pasjonat rockowych brzmień. Trochę pseudofilozof, trochę artysta – wszechstronny wielozadaniowiec i entuzjasta sztuki w każdym wydaniu. 

Olbrzymie burze mózgów, rozmowy, telefony, pomysły i marzenia wybrzmiewały długo. W konsekwencji powstał cudownie oryginalny pomysł. Tak narodził się Rockhouse Festiwal.

Wydarzenie Rockhouse Festiwal zgromadzi lokalne zespoły z nowymi rockowymi brzmieniami oraz otworzy dla nich możliwość pokazania się w stylu jakiego jeszcze nie było. Niesamowitym zwieńczeniem festiwalu będzie występ znanego polskiego artysty. Bądźmy tam razem. Let`s rock the city!  

Ta muzyka popłynie troszkę obok mainstreamu. Chcemy stworzyć nasz wyjątkowy klimat tego festiwalu,  dać możliwości dla lokalnych zespołów, powalczyć o legendę i atmosferę, którą będzie czuć za każdym razem. Może i młodzi ludzie słuchają dziś innych gatunków muzycznych – więcej elektroniki i HIP-HOPu. U nas jednak mamy klasykę rockową – z elementami nowoczesności, ale osadzoną głęboko w prawdziwych mocnych riffach. Muzykę, która pragnie wręcz odradzać się, jednoczyć, dawać moc i cieszyć. 

Będzie klimatycznie i ze smakiem, będzie głośno i przyjemnie. Te założenia od początku przyświecały nam przy organizowaniu Rockhouse Festiwal. Chcemy wzbudzać emocje oraz bawić odbiorców, zapewniając głęboką rozrywkę na wysokim poziomie. 

Damian Marcinowski
Kuba Tkacz

Masz pytania?

Napisz do nas